Другокласниці – переможці конкурсу «Роду криниця віща»

     15 травня, у Міжнародний День сім’ї, в Черкаському центрі роботи з обдарованими дітьми, відбулася  церемонія нагородження переможців літературно-мистецького конкурсу «Роду криниця віща», організованого  Черкаською обласною організацією Національної спілки письменників України.

      На запрошення ініціаторів, серед яких Черкаське відділення Малої академія наук, у заході разом зі своїми батьками взяли участь талановиті учениці 2 класу  міських ЗОШ №1 та №5 Діана Капелюшна і Дарина Боднар, які здобули 1 і 2 місця.

Літературно обдаровані школярки, попри юний вік, виявляють інтерес до пізнання родинних звичаїв і традицій,  фольклорних багатств рідної землі, разом зі своїми наставниками- учителями Іриною Капелюшною та Тетяною Кисличенко  роблять перші поетичні спроби.

Учням-переможцям (а їх усього 39 з-поміж 130 учасників) було вручено грамоти від обласної письменницької організації та обласного центру роботи з обдарованими дітьми, а також призи від Центру та меценатів. Отримуючи нагороди, які їм вручала відома письменниця, літературознавець, активний громадський діяч  Валентина Коваленко, юні шполяночки майстерно читали власні поезії, темою яких є родинні цінності.

Вітаємо талановиту юнь громади, їхніх педагогів, батьків, бажаємо  плідного поетичного розбрунькування!

Поділитись:
Перейти до вмісту