Польські експерти ділились досвідом стандартів обслуговування інвесторів

Вчора у Шполянській громаді відбувся навчальний тренінг на тему: «Стандарти обслуговування інвестора у гміні (ОТГ) на підставі пілотного проекту у Вармінсько-Мазурському воєводстві», яку організувала Черкаська агенція регіонального розвитку.

Польські експерти, Кшиштоф Сівек — керівник проекту «Підвищення конкурентноспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва», Радник Міністра в Міністерстві інвестицій і Розвитку Республіки Польща та Моніка Здроєк — проектний менеджер з питань співпраці з регіональними партнерами. Польська Агенція Інвестицій і Торгівлі розповіли про структуру польської системи підтримки та роботи із інвесторами, порівняли її з українською та визначили стандарти, які потрібно підтримувати, аби інвестор з’явився та залишився в ОТГ.

У семінарі взяли участь представники сусідніх об’єднаних територіальних громад Черкащини, райдержадміністрацій, сільських рад та виконуючі обов’язки старост Шполянської міської ОТГ.

Голова Шполянської ОТГ, Сергій Кравченко вважає, що створення інституцій з вивчення інвестиційного клімату, пошуку та обслуговування інвесторів — це правильний крок, який з часом призведе до успіху об’єднані громаді.

  • Досвід роботи з інвесторами, яким сьогодні поділились з нами польські експерти є важливим для фахівців нашої громади. Ми обов’язково врахуємо всі поради наших європейських сусідів у презентації Шполянської ОТГ, як інвестиційно-привабливої території!, – сказав міський голова.

 

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту