Урок з футболу: Всеукраїнський захід, який відбувся на базі «ЛНЗ-Арена»

З метою реалізації проекту Федерації футболу України разом з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» 15 травня Шполянська об’єднана територіальна громада долучилась до всеукраїнського заходу.

Урок футболу проходив на базі «ЛНЗ-Арена», в якому взяли участь учні 1-4 класів закладів загальної середньої освіти с. Лебедин. Стадіон був переповнений дітками, які виконували вправи під керівництвом тренерів-викладачів Шполянської ДЮСШ та Шполянської ДЮСШ №1. Учні отримали  позитивні емоції і повертались по-домівках усміхненими.

На завершення заходу всі заклади загальної середньої освіти, що взяли участь отримали в подарунок футбольні м’ячі від Федерації футболу Черкаської області.

Даний захід відбувався в громаді вперше, тому плануємо надалі проводити подібні спортивно-масові заходи, адже заняття фізкультурою і спортом дають можливість гармонійного розвитку та популяризацію здорового способу життя серед молоді.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту