Впровадження «електронної медицини» не за горами: лікарям Шполянщини вже проводять навчання

Незабаром у закладах первинної медицини Шполянщини почне діяти електронна медична система для лікарів  — eHealth. Наразі тренер MIC «Helsi» проводить навчання лікарям на базі Шполянської амбулаторії  загальної практики сімейної медицини.

Як розповіла директор КНП «Шполянський ЦПМСД», Наталія Качан,  навчальний  курс з основ комп’ютерної грамотності стосовно ведення електронної карти пацієнта триває протягом трьох тижнів. Відповідно для навчань у поліклініці виокремили навчальний, комп’ютерний кабінет.  Наталія Георгіївна також зазначила, що до центрального компоненту електронної системи, який відповідатиме за централізоване зберігання та обробку інформації eHealth під’єднана online-платформа – Helsi. Саме з цією  медичною інформаційною системою надалі співпрацюватиме первинна ланка  галузі охорони здоров’я Шполянщини.

Впровадження медичної електронної системи має передусім підвищити якість обслуговування пацієнтів, оскільки вона передбачає запис на прийом до лікаря без багатогодинного очікування черги – просто в режимі оnline. У майбутньому ж пацієнтам не потрібно буде мати при собі паперові медичні картки і носитися з друкованими довідками і рецептами – все перейде в Інтернет-мережу. Електронна система полегшить роботу і самим  лікарям, адже  вони зможуть раціонально використовувати час на кожного пацієнта, що значно підвищить якість обслуговування населення Шполянського району.

Зручності полягають ще й у тому, що система накопичуватиме як всю медичну історію одного пацієнта, так і велику кількість статистики по Україні щодо захворюваності і лікуванні, а це дозволить точніше планувати заходи з профілактики.

 

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту