Шполянські боксери продовжують здобувати перемоги

Вихованці відділення боксу Шполянської ДЮСШ протягом травня взяли участь у турнірах із боксу, які відбувались у місті Ніжин (Чернігівщина) та місті Васильків (Київщина). Відрадно, що  наші юнаки-боксери продовжують лідирувати на боксерській арені всеукраїнського рівня, виборюючи призові місця і славлячи рідну Шполянську громаду серед інших громад України.

Так, 10-12 травня на XXV відкритому турнірі з боксу пам’яті тренерів Ніжинщини Олексія Соломахи, Сергія Олефіренка, Валерія Юрченка, Олега Бальчугова, Анатолія Мохнатка та вихованця Ніжинської районної ДЮСШ «Колос» Рахмана Сабірова до Дня пам’яті та примирення в рамках проведення відкритої першості Чернігівської обласної територіальної організації ФСТ «Колос» під девізом «Хто ти, майбутній Олімпієць?» у місті Ніжині боксери Шполянської громади змагаючись у відповідних вікових категорій вибороли два перших, три других і три третіх місця. Команду Шполянської ДЮСШ представляли вісім боксерів та тренер Віктор Назаренко. Серед 178 учасників із 18 команд  Черкаської, Полтавської, Київської, та Чернігівської областей наші спортсмени розмістились у турнірній таблиці наступним чином:

1 місце (36 кг) – Дмитро Рудніченко

1 місце (22 кг) – Михайло Лебідь

2 місце (30 кг) – Андрій Верніченко

2 місце (32 кг) – Олександр Ветушко

2 місце )24 кг) – Максим Чорний

3 місце (32 кг) – Максим Мікулін

3 місце (45 кг) –  Святослав Шевченко

3 місце (45 кг) – Ростислав Муравйов

Майже через тиждень шполянські боксери вирушили на Всеукраїнський турнір з боксу присвячений пам’яті Майстра спорту СРСР Глітіна Бориса Федоровича, який відбувся 17-19 травня у м. Васильків на Київщині.

Боксерські змагання всеукраїнського рівня пройшли за присутності почесного гостя українського атамана, кращого боксера 2016 року в Україні, призера Олімпійських ігор, Майстра спорту міжнародного класу, Ігоря Матвійчука.

Цього разу Шполянську громаду представляли п’ятеро боксерів серед 22 команд із 148 учасників Житомирської, Київської, Волинської, Чернігівської областей.

В скарбничку досягнень Шполянської громади  по боксу спортсмени привезли винагороди за два перших і три других місця у відповідних вагових категоріях.

За результатами турнірної таблиці:

1 місце (25 кг) – Михайло Лебідь

1 місце (25 кг) – Максим Чорний

2 місце (35 кг) – Максим Мікулін

2 місце (61 кг) – Руслан Пахолко

2 місце (34 кг) – Дмитро Рудніченко

 

Вітаємо наших юних боксерів та тренера Віктора Назаренка! Бажаємо у тому ж дусі лідирувати на поєдинках, вдосконалювати боксерські навички і славити рідну громаду!

 

Поділитись:
Перейти до вмісту