Дитячий конкурс малюнків «Що таке належний відділ «ЦНАП»?»: переможців визначено

Щоб підвищити рівень обізнаності шкільної  молоді  стосовно функцій, які виконує  «Центр надання адміністративних послуг» на території Шполянької міської ради об’єднаної територіальної громади виявити,  навчити та підтримати активних дітей, трансформувати свідомість дітей, від мислення «споживачів» до моделі «творців», які беруть відповідальність за своє майбутнє і майбутнє своєї країни у міській громаді започаткували конкурс дитячого малюнку «Що таке належний відділ «ЦНАП»?».

Конкурс тривав із 26 квітня по 16 травня 2019.  До участі у конкурсі допускались діти віком від 6 до 18 років за трьома віковими категоріями — І (від 6 до 10 років), ІІ (від 11 до 14 років), ІІІ (від 15 до 18 років). За цей час до відділу ЦНАПу надійшло 11 робіт від учнів закладів загальної середньої освіти міської громади.

Наразі  складом журі вже підбиті підсумки конкурсу дитячих малюнків. Сьогодні переможців нагородили дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня, інших учасників — подяками за участь.

Як розповіла начальник відділу ЦНАП Шполянської ОТГ, Лариса Плахотнюк,  журі було нелегко визначати найкращого, адже кожен дитячий малюнок був по-своєму цікавий і креативний.

  • У нашій громаді живуть дуже талановиті діти. В їхніх роботах розкрито бачення і  розуміння функцій, які виконує центр надання адмінпослуг. Тому ми з гордістю вітаємо наших учнів і упевнено можемо сказати, що у майбутньому нас чекає гідна зміна!, – підсумувала керівниця ЦНАПу.

Дипломами за кращі роботи нагороджені у віковій категорії 6-10 років:

І ступеня — Даніїл Батюков (8 років, м. Шпола)

ІІ ступеня — Катерина Сиваченко (9 років, м. Шпола)

ІІІ ступеня — Саша Добровольська (10 років, м. Шпола)

У віковій категорії 11-14 років нагороди отримали:

І ступеня — Аліна Шевченко (12 років, м. Шпола)

ІІ ступеня — Дар’я Шкребтієнко (14 років, с. Лебедин)

ІІІ ступеня — Ірина Шевченко (11 років, м. Шпола).

Діти віком від 15 до 18 років у конкурсі малюнків «Що таке належний відділ «ЦНАП»?» участі не брали.

Поділитись:
Перейти до вмісту