Восьмикласників Шполянської ОТГ зустрічали працівники Феміди

З метою ознайомлення  учнівської молоді з професіями, які пов’язані з судовою системою фахівці Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ організували професіографічну екскурсію до Шполянського районного суду Черкаської області.

Восьмикласникам Шполянської ЗОШ № 1 презентував роботу  працівників Феміди заступник керівника апарату Макаров Сергій, який ознайомив школярів з роботою суддів, принципами судочинства та інноваційними підходами в своїй роботі. Діти з  цікавістю слухали про  Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систем (ЄСІТС) –  «Електронний суд». «Головне нововведення цієї системи – це можливість подавати позови в онлайн-режимі, що має суттєво прискорити процес правосуддя», – пояснив Сергій Володимирович.

Під час екскурсії  юнаки й дівчата  відвідали канцелярію районного суду, кімнату для конвоя, зали засідань для розгляду цивільних справ та кримінальних проваджень, охоче спілкувалися з працівниками. Помічник судді Руденко Анна більш детально ознайомила юних відвідувачів з професіями юридичного напрямку: судді, помічника судді, адвоката, прокурора та секретаря судових засідань.

Слід зазначити, що  професіографічна екскурсія в державну установу правосуддя справила незабутнє враження на школярів. Про що свідчать  слова подяки дітей та вчителя, який їх супроводжував, Обревко Тетяни:

«Для старшокласників захід став чудовою нагодою детально ознайомитися з структурою роботи районного суду, а ті хто планує пов’язати своє життя з юриспруденцією, усвідомили неабияку відповідальність свого вибору, так як професія судді  потребує ґрунтовних фахових знань, життєвого досвіду та високого рівня професійної підготовки».

 

За інформацією, Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ

Поділитись:
Перейти до вмісту