Велопробіг до Всесвітнього дня велосипеда

Велосипед є найбільш доступним, економічним, екологічним, а також швидким і безпечним  транспортним засобом. Він може принести велику користь нашому здоров’ю. Їзда на велосипеді – це відмінне навантаження, адже регулярне катання на ньому зміцнює м’язи ніг, покращує роботу серцево-судинної і дихальної систем.

ООН ухвалила резолюцію про Всесвітній день велосипеда 12 квітня 2018 року і закликала держав-членів приділяти велосипеду місце в стратегіях розвитку, а також включити велосипед у міжнародну, регіональну, національну та субнаціональну політику.

Цьогоріч вперше святкує День велосипеда й Шполянська ОТГ. Вчора в адмінцентрі громади  відбувся велопробіг, в якому взяли участь  велофани від 10 і старше років.

Колона велосипедистів стартувала біля пам’ятника Т,Г. Шевченку, проїхавши вулицею Соборною до площі Героїв Майдану. На центральній площі міста між учасниками відбулись вело змагання серед всіх вікових категорій. Потім прихильники екологічного виду транспорту показали фігурну їзду, майстер-класи, провели цікавий  велоквест.

Найкращих велосипедистів нагородили медалями та іменитими статуетками «З нагоди святкування Всесвітнього дня велосипеда», а також переможці перших місць отримали у подарунок квитки на циркову виставу, яка  проводила гастролі  у громаді. Крім того, Banda Pizza  провела свій конкурс, на швидкість доставки замовлення, за що найспритніший велосипедист  у подарунок  отримав  свіжовипечену піцу.

З кожним роком у Шполянській ОТГ поступово зростає кількість прихильників їзди на велосипеді. Відрадно, що приєднується  молодь, учні закладів загальної середньої освіти  та дорослі громадяни. Шполяни розвивають цей вид спорту, тренуючись у вільний час, проводять велоперегони і флешмоби.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту