Юні шполяни підкорили вершини Міжнародного фестивалю-конкурсу “ДЖЕРЕЛО НАДІЙ”

        26 травня 2019 року в м. Києві у концертному залі Національного університету харчових технологій відбувся міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “ДЖЕРЕЛО НАДІЙ“, мета якого взаємозбагачення культурними традиціями, обмін досвідом творчої діяльності, надання можливостей обдарованим дітям, молоді, розкрити свої здібності і таланти.


Шполянську громаду представляли колективи КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді»: народний танцювальний колектив «Барвінок» та солістка колективу Діана Вдовиця, зразковий вокальний ансамбль «Калинонька» та дует у складі Софії Зуєвої і Вікторії Бойчук, а також талановитий вокаліст Шполянської дитячої школи мистецтв Нвер Погосян.
За словами Світлани Кузьменко президента МФКМ та організатора фестивалю: Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “ДЖЕРЕЛО НАДІЙ”- це фестиваль дитячої творчості, свято приємних вражень і незабутніх зустрічей, справжньою окрасою якого є велике сузір’я яскравих і неповторних дитячих талантів. Фестиваль дає можливість обдарованим дітям розкрити свої здібності,відкрити дорогу у світ мистецтва. Це свято вершин творчості та втілення дитячих зіркових мрій. Адже дитина – це невичерпне джерело краси і таланту.
На конкурсі діти Шполянщини реалізовували свої здібності, пропагували національно-культурні цінності свого регіону, обмінювалися творчим досвідом, створювали святкову атмосферу. 


Ми пишаємося тим, що наше молоде покоління із задоволенням переймає народний досвід та береже українські традиції. Юні танцюристи та вокалісти радували киян запальними танцями та піснями.
Оцінку виступів здійснювало журі, до складу якого входять провідні спеціалісти, авторитетні фахівці, це Лауреат міжнародних конкурсів артистів балету (Україна, Угорщина, Австрія) тренер-педагог, балетмейстер-постановник на базі сучасної хореографії, хореограф-постановник, завідувач відділом Українського державного центру, офіційний представник Юлії Сандлер – Ольга Воробьева, заслужений артист України, головний балетмейстер оперної студії Національної музичної академії ім.П.І.Чайковського Вячеслав Вітковський, заслужений артист України, соліст академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України, золотий голос України – Юрій Ракул, заслужена артистка України та Польщі, доцент кафедри естрадного співу Київської муніципальної академії естрадно – циркового мистецтва Анна Сигнаївська, режисер – постановник, хореограф, володар золотої медалі, президент МФКМ Світлана Кузьменко.
За високу виконавську майстерністю, художню довершеність хореографічних композицій, чудову палітру сценічних костюмів народний танцювальний колектив “Барвінок” нагороджений трьома дипломами ГРАН –ПРІ та дипломом лауреата І премії, солістка колективу Діана Вдовиця, яка виконала танець «Татарочка» стала лауреатом І премії конкурсу, колектив «Барвінок» отримав найвищу нагороду конкурсу премію від Юлії Сандлер розміром у п’ять тисяч гривень.


Зразковий вокальний ансамбль “Калинонька”здобув диплом лауреата І премії, а дует у складі Софії Зуєвої і Вікторії Бойчук отримали високу оцінку на конкурсі, це ГРАН-ПРІ та премію від Юлії Сандлер розміром у дві тисячі гривень.
Колективи отримали кубки, медалі та подарунки.
Також подяками на конкурсі за особистий внесок у розвиток мистецтва, творчу співпрацю, педагогічну майстерність були нагороджені керівники колективів: керівник народ Пресліцький Е.Е., Каландирець В.І., головний спеціаліст відділу освіти Різник О.С. та директор КЗ «Шполянський ЦДЮТУМ» Бондаренко Л.В. 


Конкурс відбувався у теплій, невимушеній та затишній атмосфері з величезним успіхом для наших учасників. У всіх присутніх залишилися приємні спогади про чудовий захід на який хотілося б приїхати неодноразово. 

Перемоги надихають, додають сил на нові досягнення, тож бажаємо колективам та їх керівникам подальшого творчого розвитку й надалі прославляти свій рідний край на теренах всієї України та за її межами.

Поділитись:
Перейти до вмісту