Шполянська дитяча школа мистецтв святкувала ювілей

Ювілейну дату — 75 років відзначала, у п’ятницю 24 травня, Шполянська дитяча школа мистецтв. Учні та викладачі школи підготували для шполян та жителів громади святковий концерт. Показували уміння гри на інструментах,  вокальний спів та мистецтво танців. Ведучі свята розповіли  зі сцени про будні школи і які перетворення мистецький заклад пережив за 75-ть років.

Привітав  учнів та викладачів мистецького закладу перший заступник міського голови Олександр Кузуб. Також,  присутнім дарували музичні вітання колишні учні, які наразі  навчаються у вищих  мистецьких закладах і продовжують справу своїх перших вчителів. Зачитувались всі привітання, які надійшли на адресу музичної школи від колишніх працівників, очільників, всіх, хто доклав зусиль задля успіху і престижу музичної школи.

Наразі школа мистецтв налічує 315 учнів із числа дітей громади та району. Викладається 9 фахових предметів включаючи танцювальні гуртки, вокал і художнє мистецтво, яким навчають 27 викладачів.

Вихованці дитячої школи мистецтв є постійними призерами Міжнародних, Всеукраїнських та обласних мистецьких оглядів, конкурсів та фестивалів. Це вкотре доводить високий кваліфікаційний рівень викладачів, який незмінно тримається  75 років.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту