Народні аматорські колективи громади взяли участь у фестивалі у Корсуні

25 травня у м. Корсунь-Шевченківський відбувся VI Всеукраїнський фестиваль патріотичної та козацької творчості «А ми за волю…» ім. Миколи Моцика, присвячений 371-й річниці переможної битви  під Корсунем.

На фестиваль козацької пісні з’їхалися 45 творчих колективів не лише із Черкащини, а й з усієї України, щоб позмагатися за звання найкращих.    Українські козаки завжди славились неймовірною звитягою, відвагою, мужністю, а інколи навіть і надприродними здібностями. Тому козацькі пісні піднімають патріотичний дух, кличуть до боротьби за волю і незалежність нашої країни і, звичайно,  мають надприродні здібності.

Щире та уміле, фольклорне виконання патріотичних та козацьких пісень також на фестивалі представили народні аматорські колективи КЗ «Центру культури та дозвілля» Шполянської міської ОТГ — народний аматорський ансамбль українських інструментів «Вечорниці» (керівник Сергій Мельник), народний аматорський фольклорний ансамбль  «Берегиня» (керівник Лідія Поліщук) народний аматорський фольклорний ансамбль  «Барвінок» (керівник Олена Остропальченко) філії села Лебедин. Колективи  нагородили дипломами лауреатів  та пам’ятними  статуетками.

Народні аматорські колективи Шполянської громади через пісню і музику не лише зберігають, але й примножують національний фольклорний спадок України.  Адже народна пісня не дивлячись на вид жанру зберігається на генетичному рівні. Це передається з роду в рід найталановитішими і робить увесь український народ талановитим.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту