Асфальтують І ділянку вулиці Забережної

Це одна із важливих дорожніх артерій міста. Вулиця Забережна віддалена від центру Шполи, але вміщує в собі значну кількість жителів. Також до неї приєднані провулки, словом містяни виділяють її окремим мікрорайоном. Вулиця була засфальтована, але з часом дорожнє полотно зносилось, утворились ями та вибоїни. Вони почали значно  ускладнювати рух не лише автомобілів а й рейсового автобусу, який кожного дня довозить мешканців вулиці до місця роботи, діток — до школи чи садочку.

У зв’язку з цим, до керівництва Шполянської міської ради надходили численні звернення громадян, що проживають у мікрорайоні вулиці Забережної та голови вуличного комітету Миколи Торби з проханням відновити дорогу, тим самим полегшити транспортний зв’язок з центральною частиною міста. Також лобіював побажання жителів свого виборчого округу стосовно ремонту Забережної   й міський депутат, Дмитро Тищенко.

Інтереси людей, щодо доцільності капремонту асфальтного покриття вулиці та черговість робіт в цілому, розглянула робоча група у складі депутатів міської ОТГ, членів виконавчого комітету та працівників міської ради. Ця група була створена на весні цього року для прозорого і відкритого визначення ремонтних робіт, які необхідно здійснювати на території громади, в закладах та установах. Висновок робочої групи носить рекомендаційний характер, але обов’язково розглядається на засіданнях виконавчого комітету та сесіях міської ради.

Під час ретельного вивчення питання – робоча група дійшла висновку, що вулицю Забережну потрібно асфальтувати.  Таке рішення одноголосно підтримали члени виконавчого комітету на черговому засіданні.

Сьогодні вже розпочали робо із асфальтування І ділянки вулиці.

Міський голова, Сергій Кравченко зазначає, що це лише початок капітального відновлення доріг у мікрорайоні вулиці Забережної. Поступово заасфальтують ІІ ділянку і провулки, які притинають до основної частини дороги.  Міський голова закликає не хвилюватися інших шполян, які проживають на вулицях із ґрунтовим покриттям, адже ці дороги  також обов’язково заасфальтують або відремонтують.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту