Переможцем конкурсу на посаду директора Іскренської ЗОШ визначено Діхтяр Таїсію Михайлівну

У зв’язку із завершенням строкового трудового договору (контракту), укладеного з керівником (директором) Іскренської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Гукалом Василем Семеновичем.

31 травня відбувся конкурс на посаду директора Іскренської ЗОШ I-III ступенів. У конкурсі взяла участь єдиний кандидат: Дяхтяр Таїсія Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи цієї ж школи, із стажем педагогічної діяльності 29 років, з яких на посаді заступника директора 7 років.

Після успішної теоретичної частини конкурсу кандидат представила на розгляд членів конкурсної комісії перспективний план розвитку школи.

За результатами оцінювання конкурсна комісія одноголосно прийняла рішення визнати переможцем конкурсу Діхтяр Таїсію Михайлівну, яка набрала 175 балів із 180 максимально можливих, та рекомендувати її кандидатуру для погодження виконавчим комітетом міської ради ОТГ та  призначення  сесією міської ради ОТГ, шляхом укладання з нею контракту строком на 2 роки як для особи, яка призначається на посаду директора закладу загальної середньої освіти вперше. (Протокол завантажити).

Поділитись:
Перейти до вмісту