Талановиті діти Шполянської громади: у День захисту дітей ними пишалась вся громада

         Червона доріжка на хіднику, майже дві сотні вручених статуеток «Гордість Шполянської громади—2019» та сертифікатів на отримання премій, сотні переповнених емоціями батьків, квітів, посмішок і сльозинок щастя — у Всесвітній день захисту дітей юними талантами гордилась вся Шполянська громада.

Церемонія нагородження «Гордість Шполянської громади—2019» відбулась 1 червня у кіноконцертному комплексі «Космос» міста Шполи. Таку традицію у Шполянській громаді започаткували минулого року задля відзначення найталановитіших, найобдарованіших, найзавзятіших  діток ОТГ.

Юних музикантів, співаків, танцюристів, еколого-натуралістів, винахідників, художників, спортсменів, творчих і креативних хлопчиків та дівчаток нагородив міський голова Сергій Кравченко. Очільник громади із гордістю віддав у руки статуетки «Гордість Шполянської громади—2019» та преміальні сертифікати 34 колективам (танцювальним, музичним, спортивним) у яких налічується 648 дітей та 172 винагороди діти отримали одноосібно.

  • Діти — це майбутнє будь-якої нації, з них починається все! І мені надзвичайно приємно бачити, що у нашій громаді дуже багато обдарованих дітей. А сьогоднішній результат отриманих винагород вкотре доводить,  що наші діти — талановиті у всьому! Я відчуваю почуття захвату і гордості, тому впевнено обіцяю, що місцева влада  продовжуватиме підтримувати маленьких талантів, сприятиме подальшому розвитку всіх діток громади, – наголосив Сергій Кравченко.

 

 

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту