Все найкраще дітям: у Шполянській громаді відзначили Всесвітній день захисту дітей

1 червня відзначили День захисту дітей у Шполянській громаді. Цього дня у Шполі відбувся комплекс цікавих і веселих  заходів для малечі. Головний центр розваг взяв на себе міський парк дитячого дозвілля. Організатори свята підготували цікаву  добірку розважальної  програми — «Привіт, веселе літечко!»,  «Галявина майстрів», фейс-арт, квест «Зелені патрулі», дитяча дискотека тощо.

Майстер-класи із виготовлення різноманітних виробів, проведених викладачами закладів позашкільної освіти Шполянської ОТГ дали можливість дітям відчути себе справжніми майстрами, а потім, із захватом, подарувати це батькам. Трохи далі малюки вистроювались у чергу  до фахівців розпису «фейс-арт» (розпис на обличчі). На вході до парку всі бажаючі спробували себе у професії гончара, виліплювали самостійно глечики, тарілки тощо.

В ігровому павільйоні кипіла гра у теніс. Діяли креативні фотозони із казковими героями.  А всі ці  забави супроводжувала весела музика та  жива музика дитячого духового оркестру із села Капустине. Атмосфера піднесеного настрою, де всі  разом  раділи та веселились не обійшлася  без солодких подарунків. Всі відвідувачі отримали морозиво, а це близько 400 малюків.

Паралельно із масовими розвагами у дитячому парку у КК «Космос» відбувалась церемонія нагородження «Гордість Шполянської громади—2019» розгорнута на два блоки — І частина – колективи, ІІ частина – одноосібно.

Надвечір щире свято дитинства продовжилось знову у парку дитячого дозвілля, діти продовжували відпочивати на майданчиках, гойдалках, каруселях, ігрових будиночках, а батьки в цей час насолоджувались концертом сучасної музики (живий звук) місцевого гурту «OneManCinema».

  • Щасливі очі наших дітей і посмішки на їхньому обличчі — це те до чого прагне кожен тато і мама! Прагне до цього і місцева влада об’єднаної громади разом із депутатським корпусом, виконавчим комітетом та всіма закладами культури, освіти та позашкілля ОТГ. Сподіваємось що нам вдалося! – підсумував міський голова Сергій Кравченко.

Поділитись:
Перейти до вмісту