У Шполі створили перше ОСББ

Сьогодні на черговому засіданні сесії міської ради ОТГ  депутати вперше розглянули рішення про створення у місті ОСББ. Народні обранці одноголосно надали згоду на передачу будинку з балансу КП «Комунальник» Шполянської міської ради ОТГ на баланс ОСББ «Лугове-13» по вул. Кавказькій, 13.

Відтепер мешканці будинку є спільними повноцінними власниками будівлі, землі та прибудинкової території. Згодом люди отримають разову фінансову допомогу на утримання будинку у сумі 25 тис. грн, яка виділяється із міського бюджету згідно  Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у м. Шпола на 2017-2020 роки. Далі співфінансування проводитиметься на  таких умовах:

–        для ОСББ, асоціацій ОСББ, які звернулися вперше: 60% від загальної вартості робіт – кошти міського бюджету, 40% – кошти ОСББ, асоціації ОСББ, інші залучені кошти;

–        для решти звернень: 40% від загальної вартості робіт – кошти міського бюджету, 60% кошти ОСББ, асоціації ОСББ, інші залучені кошти.

–        Ми справді раді підтримати всіх власників багатоквартирних будинків, які утворюватимуть ОСББ. Хоча у Шполі люди не надто квапляться із цим. Сподіваємось, що перше ОСББ покаже гарний приклад іншим – адже саме за цим утворенням — майбутнє багатоквартирного сектора ЖКГ, – зазначив міський голова Сергій Кравченко.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту