LNZ Group — надійні партнери

         Сьогодні у кабінеті міського голови продовжили угоду про соціальне партнерство між Шполянською міською радою ОТГ в особі голови Сергія Кравченка та постійними соціальними партнерами громади LNZ Group в особі директора ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод», Анатолія Ткаченка.

Предметом цієї угоди є взаємне соціальне, економічне партнерство сторін щодо здійснення дій, спрямованих на розвиток та поліпшення соціально-економічних умов Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.

Підприємство на умовах партнерства за власні кошти повністю провело капітальний ремонт трьох вулиць села Лебедин — Посьолковій, Лісній, Шевченка та на двох вулицях — Небесної Сотні (ІІ ділянка) і Кооперативній (ІІ ділянка) у співфінансуванні із міським бюджетом ОТГ. Соціальні партнери LNZ Group витратили на асфальтування лебединських доріг 11 млн. грн.

Співпраця із соціальними партнерами LNZ Group завжди будувалась і продовжує будуватись на добросовісних засадах. Через цю призму соціального партнерства здійснено безліч позитивних звершень у Шполянській міській громаді — це і підтримка молоді, талановитих дітей  та спортсменів (сприяння у поїздках на конкурси, змагання), розвитку інфраструктури тощо. Позитивні приклади цієї співпраці можна наводити досить довго.

  • LNZ Group, якщо і беруться за якусь справу, то завжди доводять її до кінця! Керівництво компанії добросовісне і не байдуже до рівня життя мешканців Шполянської ОТГ, і ми щиро вдячні їм за підтримку та завжди відкриті для подальшої співпраці, – сказав міський голова, Сергій Кравченко.

Поділитись:
Перейти до вмісту