Відбулась чергова 38-ма сесія міської ради ОТГ

         Робочий процес розпочали із внесення змін до міського бюджету на 2019 рік. Очільник міської громади,  Сергій Кравченко доповів про кошти, які потрібно виділити на першочергові та основні потреби життєдіяльності громади, в подальшому, пропозиції міського голови  підтримали всі депутати.

Відтепер розпочнеться капітальний ремонт групових приміщень для дітей дошкільного віку у селі Лебедин. До початку нового навчального року планують відкрити по одній додатковій групі  у сільській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та ЗОШ І-ІІ ступенів № 3. У Лебединській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 поведуть косметичний ремонт вже існуючої дитячої крупи для дошкільнят. На ці потреби депутати загалом виділили — 800 тис. грн.

Півмільйона гривень отримають всі школи міської об’єднаної громади на ремонт класних кімнат (по 3500 грн на класний кабінет), кожна бібліотека поповниться свіжою літературою на що виділили 30 тис. грн. Не забули й про маленьких громадян громади — виділили 70 тис. грн на ремонт дитячих павільйонів у міському ЗДО № 4 «Сонечко».

Також під час затвердження змін до міського бюджету, міський голова зупинив увагу на постійній підтримці вторинної ланки охорони здоров’я Шполянщини (Шполянська ЦРЛ), яку надає місцева влада ОТГ. Цього разу  на виплату заробітних плат лікарям депутати громади  виділили 514 тис. грн.

Крім того затвердили виділення коштів на технічні засоби для інвалідів та дітей-інвалідів (калоприймачі) для Шполянського центру первинної медико-санітарної допомоги — 45 тис. грн.

На сьогоднішньому засіданні міські депутати схвалили важливе кадрове рішення у спортивній сфері громади — підтримали рекомендації конкурсної комісії Шполянської міської ради і затвердили на посаду директора Дитячо-юнацької спортивної школи  — Віталія Гончаренка, тренера-викладача із 24-річним стажем роботи.

Далі  розглядаючи  земельні питання депутати надали дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки трьом учасникам бойових дій в зоні ООС (АТО).

Загалом на черговому засіданні 38-х сесії міської ради VIII скликання депутати об’єднаної громади розглянули і одноголосно схвалили 25 загальних та 36 земельних рішень.

Поділитись:
Перейти до вмісту