Відбулось засідання виконавчого комітету

У четвер, 6 червня відбулось засідання виконавчого комітету Шполянської міської ради ОТГ. Члени виконкому на порядку денному розглянули 13 питань. Цього дня затвердили шість важливих проектів, які стосуються розвитку інфраструктури об’єднаної громади, затвердили кількісний та персональний склад Молодіжної ради, прийняли ряд рішень на дозвільну документацію.

За державні кошти інфраструктурної субвенції планують провести капітальний ремонт двох вулиць у селі Лебедин — Центральної та Зеленої (ІІ ділянка), вулицю Михайлівську (І ділянку) у селі Кримки та вулицю Гагаріна (ІІ ділянка) у селі Капустине.

Також затвердили проектно-кошторисну документацію, яка буде реалізовуватися за рахунок бюджету міської громади у співфінансування із державними коштами (у співвідношенні 50/50) — це будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям для міні-футболу біля Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія та проект на капітальний ремонт вулиці Декабристів (І ділянка) у селі Кримки, який здійснюватиметься виключно за кошти міського бюджету.

Завершили засідання затвердженням кількісного та персонального складу Молодіжної ради при Шполянській міській раді ОТГ, який становитиме 41 особу.

Поділитись:
Перейти до вмісту