Шполянська міська рада оголошує про проведення конкурсу з відбору виконавців торгів (аукціону) з продажу земельної ділянки

Об’єкт продажу – земельна ділянка площею 0,1401  га,   яка розташована за адресою: вул.Волонтерська,34-а, м.Шпола, Черкаська область,  кадастровий номер 7125710100:01:003:1156.

Претендентам на участь у конкурсі необхідно подати до Шполянської міської ради такі документи:

-заяву на участь у конкурсі;

-копії установчих документів;

-копії кваліфікаційних документів, сертифіката суб’єкта діяльності (ліцитаторів, виконавців проведення торгів (аукціонів);

-інформація про претендента – учасника конкурсу (документ про досвід роботи про проведенню торгів (аукціонів), кількість проданих лотів, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною, кваліфікація та інше).

Конкурсна пропозиція учасників конкурсу подаються у запечатаному конверті з описом підтверджуючих  документів, що містяться у конверті                (на конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору виконавців, які будуть залучені до організації  проведення земельних торгів», зазначити назву, адресу об’єкта оцінки та дату проведення конкурсу).

Конкурсну документацію слід подавати за адресою: 20603                           вул. Лозуватська, 59, м. Шпола, Черкаська область, телефони для довідок  (04741) 2-01-93.

Конкурсна пропозиція учасників конкурсу, що надійшла після зазначеного терміну подачі документів не розглядається.

Кінцевий термін подачі документів: 26.06.2019.

Конкурс відбудеться 27.06.2019 о 09-00 год. кабінет №5 у приміщенні  Шполянської міської ради за адресою: м. Шпола,    вул. Лозуватська, 59.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту