Асфальтування доріг у Лебедині продовжується

Сьогодні у найбільшому селі  Шполянської громади почали капітальний ремонт І ділянки вулиці Кожедуба. Це одна із найдовших лебединських доріг, обабіч якої проживає значна частина мешканців села.

Тамтешні жителі добре пам’ятають нерівну грунтову вулицю, яку час від часу підсипали жорствою, але вибоїни та ями знову продовжували утворювались. У дощову погоду страшенні калюжі та болото, словом суцільний дискомфорт у пересуванні і пішоходам, і водіям.

Наразі влада об’єднаної громади поступово вирішує проблему лебединців, зокрема жителів вулиці Кожедуба, і дорожники майже закінчують укладати асфальтно-бетонною сумішшю праву сторону проїжджої частини. Працівники планують за декілька днів заасфальтувати  близько 2700 м2 дороги, адже на ці потреби із міського бюджету об’єднаної громади вже виділили близько 1,5 млн. грн.

Міський голова, Сергій Кравченко та Володимир Прикуп, член виконавчого комітету міської ради від села Лебедин, особисто перевіряли як просувається процес асфальтування, виїхавши на місце будівництва дороги.

Очільник міської громади, Сергій Кравченко продовжує нагадувати, що капітальний ремонт  доріг і вулиць ОТГ не завершується. Незабаром почнуть асфальтування й у інших населених пунктах громади, і звичайно ж, доасфальтовуватимуть грунтові вулиці у місті Шпола.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту