Відбулось засідання виконкому – прийняті важливі рішення

Затвердили низку проектної документації стосовно розвитку інфраструктури населених пунктів ОТГ, визначили суму збитків від користування землею міської громади, надали матеріальну допомогу жителям — ці, та інші важливі питання сьогодні затвердили на засіданні виконавчого комітету Шполянської міської ради ОТГ.

Члени виконкому одноголосно ухвалили проекти на капітальний ремонт вулиць (по одній у кожному населеному пункті) у селах: Кримки, Іскрене, Капустине, Лебедин (дві вулиці), у селі Скотареве – проект на капітальний ремонт провулку. Крім того, у селі Лебедин затвердили чотири проекти на капітальний ремонт тротуарних доріжок.

Сьогодні всі  присутні члени виконавчого комітету затвердили акти збитків комісії, які завдало об’єднаній громаді ТОВ «Оріон-Гласс» за використання земель власності міської ради. Підприємство за договором користувалось земельними ділянками загальною площею 37342 м2, в тому числі під будівлями 36442 м2, яка розташована по вул. Соборна, 139/а та артезіанською свердловиною, площею 900 м2 по вул. Івана Піддубного. За використання цієї землі ТОВ «Оріон-Гласс» не виплатило до бюджету ОТГ майже  137 тис. грн. (загальна сума за дві земельні ділянки).

За рішенням виконавчого комітету було присвоєно адреси нерухомому майну двох насосних станцій, які раніше належали Шполянському заводу запасних частин — насосної станції № 1, 32, за адресою: вул. Соборна, 138, м. Шпола  та насосної  станції № 2,33, за адресою: вул. Соборна, 138, м. Шпола. Нагадаємо, що на останньому засіданні сесії міської ради ОТГ, депутатами було прийняте рішення прийняти станції у власність громади.

Далі, члени виконкому прийняли рішення надати матеріальну допомогу жителям громади (на поховання, на лікування онкохворих, разові виплати учасникам ООС, тощо).

На завершення, виконавчий комітет погодив кандидатуру Діхтяр Таїсії Михайлівни на посаду директора Іскренської ЗОШ І-ІІІ ступенів, заступника директора з навчально-виховної роботи цієї ж школи, із стажем педагогічної діяльності 29 років.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту