Шполянська міська рада відкрита для юних відвідувачів

         Шполянська міська рада ОТГ завжди з радістю зустрічає у своїх стінах  юнаків та юнок. За останній час сюди почастішали екскурсії учнів шкіл об’єднаної громади,  активістів та спортсменів, створили орган молодіжної політики  — Молодіжну раду.

Тепер юні жителі громади можуть прийти на прийом і особисто зустрітись із міським головою Сергієм Кравченком, іншими спеціалістами аби  донести свої потреби і розповісти, саме в чому вони вбачають розквіт рідного міста чи села.

Трохи раніше  на екскурсії у стінах міської ради побували учні старших класів, а сьогодні гостинні двері найголовнішого органу об’єднаної громади відкрились для маленьких першокласників міської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. Школярі ознайомились із роботою Центру надання адміністративних послуг, структурними підрозділами міської ради (відділами, секторами), дітям розповіли про їхні функціональні обов’язки  і повноваження. Побували маленькі шполяни також у кабінеті міського голови, Сергія Кравченка, де очільник громади особисто  відповів на всі цікавлячі питання.

  • Юні жителі громади зовсім не заважають робочому процесу. Не потребуючи багато часу  формулюють свої  пропозиції  доступно, швидко і лаконічно.  Наші діти надто розумніші аніж іноді, ми дорослі, їх вважаємо! Тим паче, вони майбутні керівники, працівники органів місцевого самоврядування чи інших структур, і мені особисто, та всім працівникам міської ради приємно сприяти їм у цьому, негласно ростити у них зерна «великих людей»,зазначає міський голова Сергій Кравченко.

Поділитись:
Перейти до вмісту