У Шполянській громаді відзначили День медпрацівника

У третю неділю червня Україна відзначає День медичного працівника. Сьогодні лікарів, медсестер, санітарів, та усіх, чиє життя пов’язане зі сферою охорони здоров’я вітали на Шполянщині. У кіноконцертному залі «Космос» м. Шполи зібрались представники  первинної та вторинної ланки медицини, яких поздоровили владці  об’єднаної громади і району  та відзначили грамотами.

Заступник міського голови, Сергій Заєць подякував працівникам медичної сфери за щоденну працю — постійну боротьбу за життя людей. Побажав всім натхнення, добра, миру,  віри та любові, і звичайно, людської поваги.

  • Усвідомлюючи необхідність збереження та подовження життя й довголіття жителів громади, ми прагнемо зробити медичну допомогу якісною та доступною. І в цій справі сподіваємось на вашу підтримку та співпрацю, адже об’єднавши зусилля ми зможемо досягти головного — зробити людей здоровими, – сказав Сергій Заєць.

Заступник міського голови також зазначив, що з 5 червня 2019 року в дію вступило розпорядження міського голови згідно якого надано дозвіл директору КНП «Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги», Наталії Качан преміювати працівників центру відповідно до Положення про преміювання працівників Шполянський ЦПМСД у розмірі  50 % посадового окладу.

З вітальними словами до колег галузі медицини звернулась директор КНП Шполянський ЦПМСД, Наталія Качан та головний лікар Шполянської ЦРЛ, Василь Уманець, а також медпрацівників привітали голова Шполянської РДА, Володимир Потапенко та заступник голови Шполянської районної ради, Лідія Татарина.

Зазвичай, цього ж дня відбулась і посвята в медсестри молодих спеціалістів, які вперше влилися в когорту медичних працівників Шполянщини.

Поділитись:
Перейти до вмісту