Вихованців «Літньої школи» зустрічали фахівці служби зайнятості

           В літній період, з метою розширення знань школярів  про світ  професій та  отримання  адресної допомоги щодо  визначення своєї професійної діяльності у майбутньому, фахівці Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ організовують різноманітні заходи профорієнтаційного змісту для вихованців пришкільних таборів.

        Днями працівники служби зайнятості гостинно зустрічали учнів 7 – 8  класів табору «Літня школа» при Шполянському НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей». Начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Демченко  провела екскурсію приміщенням та ознайомила учасників заходу з призначенням функціональних секторів, розповіла про навчальні заклади області та професії, які актуальні на сучасному ринку праці.

        Майбутніх випускників запросили на  засідання клубу «Шлях до майбутньої професії», де вони мали змогу  ознайомилися з формулою вдалого професійного вибору «хочу-можу-треба» та пройти тестування щодо визначення своїх професійних схильностей. На завершення учнівській молоді презентували  платформу «Моя професія: консультаційна мережа», яка дає   можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн  форматі.

        Юнаки й дівчата впродовж заходу, окрім розширення кругозору  про світ професій, отримали багато позитивних емоцій, а головне зрозуміли, що кожен, хто обирає свій професійний шлях відповідно до своїх здібностей та побажань, в майбутньому відчує справжнє задоволення від такої діяльності.

За інформацією,

Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ

Поділитись:
Перейти до вмісту