Наймолодших вихованців пришкільних таборів знайомили з дивовижним світом професій

Інформованість про професії учнівській молоді – один із важливих напрямків діяльності служби зайнятості, який активно триває і в літній період, коли  школярі відпочивають у таборах.

Так,  фахівці Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, впродовж роботи пришкільних таборів,   організули і провели інтерактивні заходи для учнів 2 – 4 класів,  відпочивальників таборів: «Веселий Мурашник» при Шполянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, «Злагода» при Шполянському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.  №2-ліцей» та «Веселка» при Шполянському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.  №3-гімназія».  Профорієнтаційні заходи  розважального змісту  мали на меті розширити уявлення дітей про різноманітні професії, спонукати до пізнання тих, які вже подобаються.

Фахівець з профорієнтації Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ Олена Плосконос провела екскурсію приміщенням та, використовуючи ігрофі форми, ознайомила школярів з дивовижним світом професій. Було приємно спостерігати як діти активно обговорюють запитання, знаходять й озвучують правильні відповіді на загадки під час проведення «Вікторини професій». На завершення хлопчаки й дівчатка із захопленням малювали свою майбутню професію і пояснювали, чому саме  її хочуть обрати.

Усміхнені дітлахи не приховували свого захвату  і дякували за цікавий захід. Педагоги, які супроводжували учнів, також відмітили позитивне значення профорієнтаційних заходів розважально-ігрового змісту. За їх словами, така форма роботи дозволяє краще підготувати їхніх вихованців до усвідомленого вибору професійної діяльності, а елемент гри сприяє кращому засвоюванню інформації.

За інформацією,  Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ

 

Поділитись:
Перейти до вмісту