XXXIX позачергова сесія Шполянської міської ради VIII скликання

Поіменне голосування

Порядок денний  

39 позачергова сесія VIIІ скликання

20.06.2019

Загальні питання

 1. 1.Про призначення Діхтяр Т.М. на посаду директора Іскренської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області  (Гукало О.)
 2. Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (Коваль Н.)
 3. Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (Коваль Н.)
 4. Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (Коваль Н.)
 5. Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (Коваль Н.)
 6. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 26.06.2018 №20-3/VІІІ. (Римлянська І.)
 7. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 26.06.2018 №20-5/VІІІ. (Римлянська І.)
 8. Про затвердження інформаційних повідомлень про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами окремого майна (Курінний І.)
 9. Про погодження кандидатури на посаду заступника директора Дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (Хапатько О.)
 10. Про внесення змін до  рішення Шполянської міської ради від 20.12.2018 № 32-63/VІІІ «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Земельні питання

 1. Про надання дозволу КЗ «Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Римлянська І.)
 2. Про вилучення з користування Шполянського заводу запасних частин земельної ділянки площею 14,1 га. (Римлянська І.)
Поділитись:
Перейти до вмісту