Відбулася позачергова сесія Шполянської міської ради та засідання виконавчого комітету

Вчора на сесії міської ради депутати розглянули та прийняли рішення про затвердження місцевих податків та зборів на 2020 рік. Порівняно з 2019 роком відсоткові ставки єдиного податку, податку на майно суттєво не змінились.

Проте,  на наступний рік вирішено встановити додаткові пільги до податку на майно, в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.  Повністю звільняються від сплати цього податку особи, які належать до учасників бойових дій, особи, з інвалідністю І групи, особи, які належать до постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. особи, з інвалідністю ІІ групи на 75%, особи, з інвалідністю ІІІ групи та не працюючі пенсіонери за віком на 50%.

Також депутати розглянули декілька кадрових питань: затвердили Таїсію Діхтяр на посаду директорки Іскренської ЗОШ  та Оксану Приблуду – заступницею директора Дитячо-юнацької спортивної школи.

Продуктивним було і засідання виконавчого комітету – розглянуто понад 30 питань. Затверджено проектно-кошторисні документації по капітальному ремонту малого спортивного залу та туалетних кімнат правого крила  ЗОШ №3- гімназії. Надано дозволи різного спрямування місцевим підприємцям та прийнято низку рішень соціального характеру.

Засідання виконавчого комітету відвідав начальник Шполянського РВ національної поліції України Вадим Різник. Він доповів про роботу свого відділку за період з липня 2018 року по цей час.  В ході доповіді міський голова та  члени виконкому ставили наболілі для жителів громади питання, щодо дотримання правил дорожнього руху на території громади. Виявилося, що в Шполянському РВ проблеми з нестатком кадрів та технічних засобів, що за словами Вадима Різника суттєво впливає на криміногенну ситуацію в районі.

Міський голова Сергій Кравченко у своєму зверненні до начальника місцевої поліції зазначив: «Міська рада готова допомагати у вирішенні проблемних питань поліції – звертайтеся до нас, ми будемо разом з депутатським корпусом та виконавчим комітетом, вирішувати як допомогти у закупівлі необхідного технічного обладнання, чи то радарів, чи то відеокамер тощо. Найголовніше щоб жителі нашої громади були захищеними.»

Поділитись:
Перейти до вмісту