Мітинг до 23-ї річниці Конституції України

Прийняття Основного Закону 28 червня 1996 року супроводжувалося суперечками та бурхливою дискусією. Та, зрештою, ознаменувало закріплення нашої Незалежності, закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній та соборній державі. Причому, жити, дотримуючись основних людських прав і свобод.

Одне з найголовніших державних свят шполяни вже традиційно відзначають біля пам’ятника Т.Шевченку, який через усе життя проніс палку любов до рідної землі та неньки-України. На мітинг до 23-ї річниці Конституції України зібрались представники трудових колективів підприємств, установ та організацій,  органів державної влади, органів місцевого самоврядування, небайдужі жителі громади.

Звертаючись до шполян з вітальним словом, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Сергій Заєць, висловив  побажанння,  щоб принципи демократії, рівності, верховенства права повністю втілювались в наше повсякденне життя, щоб всі люди в Україні відчували себе надійно захищеними Конституцією нашої держави— найбільш прогресивною і соціально зорієнтованою в світі. А Україні –  стати шанованою країною  з міцною економікою і заможним народом, з розвиненим громадянським суспільством.

Завершився мітинг виконанням присутніми на заході Гімну та покладанням квітів до пам’ятника Великому Кобзарю.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту