У вихорі випускного вальсу

Цьогоріч у громаді державне свято – День Конституції України гармонійно  й символічно поєдналося із довгоочікуваною подією- випускним вечором, який зібрав  на площі Героїв Майдану  ледь не всіх містян та гостей Шполи.

Напередодні  попрощалися з дитинством учні Іскренської ЗОШ, Лебединських НВК №1,2, а 28 червня запам’ятається  як останній день шкільного безтурботного відпочинку разом з друзями-однокласниками учням міських шкіл. 177 випускників 11-х класів із 7-ми закладів освіти об’єднаної територіальної громади отримали  важливі документи – уже не атестати, а свідоцтва про здобуття  повної загальної середньої освіти,  оцінки в яких є не лише підсумком навчання, а й перепусткою в омріяні заклади вищої освіти.

13 учнів отримали свідоцтва з відзнакою, з них 9 нагороджені золотими медалями, – це Титаренко Богдана, Ткаченко Олеся, Степаненко Аліна, Фарштейн Сніжана  зі Шполянської ЗОШ №1, Скоблей Ольга, Тесленко Марина з НВК №2-ліцею, Бубаренко Анастасія, Лепський Руслан зі Шполянської ЗОШ №5, а також 4 – срібною медаллю: Стригун Ярослав із ЗОШ №1, гімназисти Лорсанов Різван, Тулуман Аліна та Арсієнко Дар’я з Лебединського НВК №1. Прикладом для школярів усієї громади, взірцем нескореності духу  в досягненні поставленої мети є випускниця НВК №2- ліцею Пальоха Анастасія, яка здобула золоту медаль, незважаючи на хворобу,  що обмежила її фізичні можливості.

Позаду лишилися щасливі роки дитинства, пізнання численних наук у рідних школах. Звертаючись з вітальним словом до випускників, батьків, педагогів, міський голова  Сергій Кравченко сказав: «У цю мить ви усвідомлюєте, що така важлива й прекрасна сторінка життя перегортається. Попереду – незвіданий шлях дорослого й серйозного світу. Для кожного він буде різним, але в серці завжди лишиться місце для найкращих спогадів про шкільні роки.  Самостійне життя, в яке сьогодні вступаєте, буде по-своєму навчати. Але, зачинивши двері рідної школи, візьміть у життя мудрість педагогів, підтримку однокласників, тепло, подароване батьками, напутні слова, які додадуть віри в завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високої мети».

Сюрпризом, покликаним зламати стереотипне  уявлення про сучасного вчителя, став  флешмоб педагогів, які здивували учнів злагодженим виконанням драйвової  танцювальної композиції, тож і оплески були шквальними. Традиційний вальс знову став родзинкою заходу. Закружляли вбрані у вишукані сукні й костюми  випускники під ніжну мелодію, дивлячись у мрійливі очі один одного, даруючи чарівні усмішки, тримаючись за руки востаннє як школярі. Віриться, що випускний бал  назавжди залишиться у пам’яті радісним святом прощання з безтурботним дитинством і стане першим світанковим кроком назустріч дорослому життю, його випробуванням, відповідальності та злетам.

Бажаємо впевненості у своїх силах, міцного здоров’я, щасливої й щедрої долі випускникам об’єднаної громади в  центрі України.

Поділитись:
Перейти до вмісту