Запальний танцювальний «Еліт» святкував 15 років

Зразковий аматорський колектив студії сучасного танцю «Еліт» Шполянської міської громади 30 червня прекрасною, феєричною програмою відзначив своє 15-річчя.

      Привітати креативних, талановитих, драйвових «іменинників» до кіноконцертної зали «Космос» завітала маса шанувальників творчості танцювального колективу, батьки вихованців «Еліт»,  представники влади об’єднаної територіальної громади.

      Щирі слова привітань, вдячності юним і досвідченим артистам колективу, їхній наставниці, наділеній невичерпною енергією та творчими задумами Лесі Осадчук за талант, працелюбність, подаровану людям радість, донесення через танець до їх сердець і душ ідеалів добра, любові і краси висловив міський голова Сергій Кравченко. Очільник громади побажав юним танцівникам подальших творчих злетів, завзяття і наснаги, нових гучних і колоритних перемог та подарував з нагоди  ювілею розкішний святковий торт.

      Протягом концертної програми колектив «Еліт» радував глядачів як своїми відомими номерами, так і спеціально підготовленими для святкової програми. На сцені виступили діти всіх вікових категорій колективу  —  від 3-х до 17-ти років, а також «елітівці-випускники» 2012-2018 років. В цей день вони з особливим задоволенням відтворювали граціозні рухи сповненні емоцій і почуттів. Ті самі емоції разом з учнями колективу відчувала й наставниця «Еліт», Леся Осадчук, яка вже протягом 15-ти років незмінно очолює колектив. Вона пригадує, як зародився спочатку маленький колектив, трохи більше 10-ти осіб, але завдяки наполегливій праці і виснажливим тренуванням танцюристи змогли стати колективом, який знають не лише на місцевому рівні і в Україні, а й далеко за її межами.

     Творча діяльність «Еліт» у цей день нікого не залишила байдужим. Від майстерності танцюристів у глядачів перехоплювало подих, зал вибухав гучними довго нестихаючими оплесками.

     Це й стало найкращим подарунком ювілярам на День народження.

Щиру вдячність аматорський колектив студії сучасного танцю «Еліт» висловлює місцевим приватним підприємцям — ПП Доценко М., ПП «Нік» (Кукуруза І., Носулич А.) за спонсорську підтримку в організації ювілейного концерту.

Поділитись:
Перейти до вмісту