Світлана Тарабарова, театралізоване дійство, запальні танці: у Шполянській ОТГ відсвяткували Івана Купала

У ніч із 6 на 7 липня в Україні святкують купальські гуляння. Свято Івана Купала – це одне з найдавніших слов’янських свят. У ньому збереження тих традицій та обрядів, які передалися нам від предків.

6 липня в адмінцентрі Шполянської ОТГ (м. Шпола) відбулось маштабне святкування Івана Купала. Святкова хода, запальні танці дівчат, красуні-мавки, театралізоване дійство від працівників Центру культури та дозвілля чекали на сотні відвідувачів. На березі Червоного ставка зібрались люди із усієї громади. Святкували за звичними традиціями: дівчата кидали у воду вінки, купальські ігри та забави, магічне вогнище запрошувало молодь стрибати  через купальське багаття. Всі мали можливість сфотографуватись біля оформлених фотозон. Учасники заходу брали участь у вікторині на знання купальських звичаїв, хлопці мірялись силою, аби стати нареченим для найкращої дівчини, тощо, за що отримували сертифікати на свіженький, запашний шашлик.

Під кінець свята всіх глядачів своїм виступом запалила запрошена зірка української естради — Світлана Тарабарова. Таким подарунком у Купальську ніч шполянам та гостям громади посприяла лідер Громадської організації “Розвиток об’єднаних територіальних громад”, Ірина Ванникова.

Відома співачка виконала свої популярні хіти, у концертному репертуарі присвятила пісні учасникам ООС (АТО) та найдорожчій нам людині — матері.

Глядачі отримали неймовірні емоції, переповнений заряд драйву від купальського свята у Шполі, адже енергетика позитиву викликає у людей відчуття щастя і враження, які  не забуваються!

 

Поділитись:
Перейти до вмісту