XL позачергова сесія Шполянської міської ради VIII скликання

Поіменне голосування

Поіменне голосування

Порядок денний

40  позачергова сесія VIIІ скликання

від 09.07.2019

 

 

Загальні   питання

 

 1. Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року (Онищенко Н.В.)
 2. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 20.12.2018 № 32-63/VІІІ «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». (Онищенко Н.В.)
 3. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами за адресою: вул. Чорновола, 5, с. Скотареве. (Курінний І.В.)
 4. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами за адресою: вул. Кушнова, 59, с. Скотареве. (Курінний І.В.)
 5. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна 1/2 будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами за адресою: вул. Кушнова, 15, с. Скотареве. (Курінний І.В.)
 6. Про продовження договору оренди нерухомого майна за адресою: вул. Дар’ївська, 126, м. Шпола. (Курінний І.В.)
 7. Про продовження договору оренди нежитлового приміщення за адресою: вул. Соборна, 11, м. Шпола. (Курінний І.В.)
 8. Про списання основних засобів. (Курінний І.В.)
 9. Про списання товарно-матеріальних цінностей КП «Шполянське підприємство теплових мереж» (Курінний І.В.)
 10. Про затвердження переліку проектів, що реалізовуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. (Коваль Н.М.)
 11. Про внесення змін та доповнень до рішення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади від 02.11.2017 року №9-9/VІІІ «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» (Коваль Д.П.)
 12. Про затвердження акту приймання-передачі необоротних активів, матеріальних цінностей та запасів, цінностей, що знаходяться на відповідальному зберіганні Іскренського закладу дошкільної освіти «Півник». (Каландирець І.І.)
 13. Про звільнення Базилевської Зінаїди Миколаївни з посади директора Іскренського закладу дошкільної освіти «Півник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

 

 

 

Земельні питання

 

 1. Про погодження місця розташування рекламного засобу на перехресті вул. Благовісна та вул. Калигірська (Курінний І.В.).
 2. Про погодження місця розташування рекламного засобу на перехресті вул. Благовісна та пров. Сагайдачного (Курінний І.В.).
 3. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі                               (на місцевості). (Римлянська І.К.).
 4. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок. (Римлянська І.К.).
 5. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок. (Римлянська І.К.).
 6. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). (Римлянська І.К.).
 7. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола. (Римлянська І.К.).
 8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 7,4572 га.(Римлянська І.К.).
 9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 8,5 га.(Римлянська І.К.).
 10. Про затвердження акту приймання – передачі земельної ділянки сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність.(Римлянська І.К.).
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.(Римлянська І.К.).
 12. Про припинення шляхом розірвання договору оренди землі, який зареєстровано 17.01.2014 номер запису 7726298.(Римлянська І.К.).
 13. Про передачу гр. Самарь І.О. земельної ділянки в оренду.(Римлянська І.К.).
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.(Римлянська І.К.).
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.(Римлянська І.К.).
 16. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.(Римлянська І.К.).
 17. Про надання дозволу гр. Кравченко І.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.(Римлянська І.К.).
 18. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 2,3767 га.(Римлянська І.К.).
 19. Про внесення змін до договору оренди землі на земельні ділянки загальною площею 13,12 га.(Римлянська І.К.).
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.(Римлянська І.К.).

 

Поділитись:
Перейти до вмісту