Агітаційна діяльність шкодить благоустрою громади

Чим менше залишається часу до парламентських виборів, тим більше обертів набирає процес агітаційної кампанії. Звичайно кожна політична сила хоче якнайширше донести виборцям свою позицію (політичну програму), тому часто задля розповсюдження інформації використовує елементи благоустрою: фасади міських будівель, стовбури дерев, телеграфні стовпи  тощо.  Останнім часом при встановленні агітаційних палаток почали нівечити тротуарну плитку або асфальтно-бетонне покриття пішохідних зон.

        Таке явище, особливо у центральній частині адмінцентру громади,  є недопустимим, адже не відповідає встановленим на території громади Правилам благоустрою та чинним нормам українського законодавства і тягне за собою адміністративну відповідальність.

         Муніципальна інспекція Шполянської міської ради відразу почала реагувати на неправомірні дії агітпредставників від різних  політичних сил.

Наприкінці минулого тижня інспекторами було складено приписи за несанкціоновану розклейку інформаційних листівок, паркування автомобілів із рекламною агітацією у невстановлених місцях. Та як бачимо, ситуація, на жаль, не надто змінилась. Факти нівечення елементів благоустрою громади  інспектори продовжили фіксувати і на цьому тижні. За фактом пошкодження майна комунальної власності, а саме, тротуарної плитки та асфальту на тротуарах, складено адмінпротоколи та акти.

 

         Шполянська міська рада ОТГ та КП «Муніципальна інспекція» звертаються до всіх політичних сил, які наразі проводять передвиборчу агітаційну кампанію, з проханням бути свідомими та дотримуватись вимог Правил благоустрою Шполянської міської ОТГ. Водночас закликають жителів громади про зафіксовані  факти правопорушень  повідомляти  муніципальну інспекцію за телефоном «гарячої лінії» — 097 948 19 62.

          Місцева влада може надати дозвіл займатись агітацією у відведених місцях, але не надає право нівечити власність громади, тому  порушники обов’язково нестимуть за це відповідальність!

Поділитись:
Перейти до вмісту