Вулицю Благодатну асфальтують

Наразі проходить капітальний ремонт І ділянки міської вулиці Благодатна. Працівники дорожньої служби заасфальтують  2714 м2 дорожнього полотна, на що із міського бюджету виділили 1,5 млн. грн.

На місце будівництва нової дороги виїхали  міський голова Сергій Кравченко та депутат по відповідному виборчому округу, Ігор Постернак.  – Кожен рік ми ремонтуємо дороги, і продовжуватимемо допоки не закриємо питання грунтових вулиць у громаді,зауважує міський голова Сергій Кравченко.Лише на останньому засіданні виконкому членами виконавчого комітету було затверджено 9 проектів на виготовлення технічної документації, а депутатами виділено значні кошти на будівництво доріг. Я впевнено кажу, що співпраця в такому тандемі, де кожен представник органів місцевого самоврядування чує людей — стає ключовим успіхом сильної громади!, – підкреслює очільник міської ОТГ.

           Перевіряючи якість виконання робіт підрядчиків, міські владці почули подяку майже від кожного мешканця подвір’я, адже  депутат, якого обрали люди, завжди прислухається і лобіює інтереси своїх виборців. Тамтешні жителі неймовірно задоволені, бо довго чекали на нову дорогу. Люди розповідають, що у їхній окрузі вже багато вулиць заасфальтовано, нарешті дійшла черга і до Благодатної.

 

Зазначимо, що із прискоренням виготовлення технічної документації на капітальний ремонт доріг у Шполянській ОТГ неодноразово сприяє лідерка Громадської організації “Розвиток об’єднаних територіальних громад”, Ірина Ванникова.

 

 

 

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту