У Шполянській ОТГ реконструюють тротуари

Інфраструктура Шполи продовжує оновлюватись. Крім актуального на часі будівництва доріг,  у місті  не відстають із відновленням тротуарів. За три роки в адмінцентрі  Шполянської громади помітно збільшилося нових, брукованих пішохідних доріжок. Тому містяни з позитивом  характеризують місцеву владу, адже на стрімкий розвиток  інфраструктури із міського бюджету систематично виділяються кошти.

Відрадно, що у питанні вирішення проблем інфраструктурного характеру владі об’єднаної громади суттєво допомагає бізнес — зокрема, приватні підприємці.

Як зазначив міський голова Сергій Кравченко, співпраця із підприємцями, які орендують приміщення чи тримають магазини  у центрі Шполи відбувається не вперше. Всі ці люди безвідмовно надають фінансову підтримку на придбання нової брукованої плитки біля своїх торгівельних установ.

  • Дуже рідко трапляються випадки, що хтось відмовляється. Тому ми щиро вдячні всім підприємцям, які сприяють у вирішенні інфраструктурних питань і завжди вітаємо співпрацю, як соціальне партнерство, – наголошує очільник громади.

До реконструйованих тротуарів у центрі Шполи додалася ще одна важлива пішохідна зона, яка сполучає між собою міський готель, магазини, районний будинок культури та лавку де можна придбати каву і швидку їжу. Для шполян це своєрідна «зменшена» центральна площа, де щодня вирує міське життя. Аби не порушувати дизайнерського рішення, тротуар продовжили укладати плиткою «старе місто». На капітальний ремонт із міського бюджету виділили майже півмільйона гривень. Дофінансували витрати на 108 м2 матеріалу місцеві підприємці — це ПП/Кишінько (16 м2 плитки), ПП/Ткаченко (24 м2), ПП/Доценко (27 м2), ПП/Алієв (41 м2). Загалом бруківкою уклали 752 м2 площі.

Та це не останнє оновлення пішохідок. Капітальний ремонт тротуарів продовжуватиметься не лише у місті, а й у населених пунктах громади. Наразі у Шполі триває будівництво тротуару по вулиці Лозуватській (біля міського парку дитячого дозвілля), продовжується демонтаж старого асфальтного покриття біля майбутнього пам’ятного знаку захисникам України (воїнам ООС (АТО). Також, незабаром докладуть брукованою плиткою тротуар у селі Скотареве (центральній частині) і розпочнуть роботи у селі Лебедин.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту