«Профілактика»: профілактична перевірка неблагополучних сімей

Службою у справах дітей, інспекторами КП « Муніципальна інспекція» та лікарем загальної практики – сімейний лікар комунального некомерційного підприємства  «Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Шполянської  міської ради об’єднаної територіальної громади, проводиться щотижнева перевірка на території громади під назвою «Профілактика» у неблагополучних сім’ях, сім’ях які опинилися в складних життєвих обставинах, з метою запобігання дитячої безпритульності, профілактиці проявів вчинення дітьми правопорушень та злочинів.

Під час перевірки комісія надає роз’яснення батькам із числа неблагополучних сімей та опікунам, щодо правової відповідальності та наслідки невиконання батьківських обовязків, а також надає необхідну інформацію для змін та покращення  проживання  в сім’ї.

До відома громадян!

Для забезпечення захисту прав дітей в разі виявлення насильства в сім’ї над дітьми, просимо звертатися до служби у справах дітей Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (м.Шпола  вул. Соборна, 20а.)

 

Поділитись:
Перейти до вмісту