Школи громади майже оновлені — ремонти у закладах завершуються

У Шполянській ОТГ майже завершаються планові (косметичні) ремонти у шкільних навчальних закладах. За виділені кошти із міського бюджету роботи проходять у чотирьох освітніх об’єктах міста  Шполи та у семи школах населених пунктів громади.

Наразі, практично готові класні кімнати у міській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. Директорка школи, Валентина Осадча зазначає, що у класах, як для молодших так і старших учнів, проведені косметичні ремонти і закуплені нові меблі — шафи та полиці для книг. До прийомки шкільного закладу, ще час є, тому працівники встигнуть   вчепити тюлі на вікна, повернути на місце кімнатні рослини, оздобити класи шкільним інвентарем. Також приведено до порядку медичну кімнату, їдальню, спортивні зали, коридори на обох поверхах.

Подібна ситуація і в трьох інших освітніх закладах міста. У міській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2-ліцей цього року було вирішено замінити покриття підлоги у шести навчальних кабінетах. Олександр Гончар, директор школи зазначив, що це питання вирішиться до кінця тижня.   Косметичний ремонт у класах завершений, тому лишилось не багато — встелити лінолеум і заклад готовий до навчального року.

До початку нового навчального року для учнів-гімназистів міської ЗОШ № 3-гімназія, окрім оновлених кабінетів,  відкриється ще один спортивний зал, де будуть проходити заняття із фізичної культури. А у міській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 в одному із навчальних класів нарешті  закінчать ремонт стелі, яка була проблемною не один рік і загрожувала безпеці школярів.

Йдуть до завершення також ремонти шкіл у населених пунктах ОТГ. Цього року у Капустинському НВК відремонтували частину покрівлі навчального закладу, на що із міського бюджету виділили майже 16 тис. грн. Поточний ремонт частини приміщення Скотарівського НВК понад 18 тис. грн. Подібні роботи тривають у шкільних закладах сіл Лебедин, Кримки, Іскрене.

Загалом на ремонти та підготовку закладів освіти громади до нового навчального із місцевого бюджету виділили 721 тис. грн — а це 163 навчальних кабінети (на кожен по 3500 грн); інші шкільні приміщення (коридори, медкабінети тощо), для міських 4 шкіл — 80 тис. грн, і 7 сільських шкіл — 70 тис. грн.

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту