XLІI позачергова сесія Шполянської міської ради VIII скликання

Поіменне голосування

   Порядок денний

42 позачергова сесія VІІІ скликання

 від 01.08.2019

  Загальні питання

 

 1. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 20.12.2018 № 32-63/ VІІІ «Про бюджет об’єднаної територіальної громади  на 2019 рік» (Онищенко Н.)
 2. Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної  громади (Онищенко Н.)
 3. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Шполянської міської ради від 20.12.2018 № 32-5/VІІІ  «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства  Шполянський центр первинної медико-санітарної  допомоги  Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» (Качан Н.)
 4. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Шполянської міської ради від 20.12.2018 № 32-6/VІІІ  «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної медико-санітарної  допомоги  Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»  (Качан Н.)
 5. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 06.11.2018 №27-11/VІІІ «Про затвердження Положення про сектор у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області»  (Хапатько О.)
 6. Про внесення змін до рішення міської ради від 18.07.2017 № 4-17/VІІІ «Про затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у м. Шпола  на 2017-2020 роки» (Плетінь В.)
 7. Про внесення змін до рішення від 18.04.2019 №37-22/VІІІ «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються  через відділ «Центр  надання адміністративних послуг» Шполянської  міської ради об’єднаної територіальної громади»  (Плахотнюк Л.)
 8. Про прийняття у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади системи водопостачання за адресою: вул. Соборна, 136, м. Шпола (Курінний І.)
 9. Про прийняття у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади основних засобів з балансу КНП «Шполянський ЦПМСД» (Курінний І.)
 10. Про погодження кандидатури на посаду заступника директора Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія»  (Каландирець І.)
 11. Про погодження кандидатури на посаду заступника директора Іскренського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» (Каландирець І.)

 

Земельні питання     

 1. Про надання дозволу на розробку детального плану території, яка розташована по вул. В.Кравченка,22, с. Лебедин, Шполянського району, Черкаської району (Курінний І.)
 2. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул. Героїв Крут,74, м. Шпола (Курінний І.)
 3. Про скасування рішення Шполянської міської ради від 07.08.2018 №22-22.15/VІІІ (Римлянська І.)
 4. Про надання гр. Зданєвичу О. В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Римлянська І.)
 5. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 10.11.2014 номер запису 7673403 (Римлянська І.)
 6. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 17.02.2017 №20-13.16/VІІ (Римлянська І.)
 7. Про надання гр. Панасенку С.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Римлянська І.)
 8. Про надання гр. Гонцепарову А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Римлянська І.)
 9. Про надання гр. Толстоусову В.Р. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Римлянська І.)
 10. Про надання гр. Рябоконю О.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Римлянська І.)
 11. Про надання гр. Булацеву Д.Е. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Римлянська І.)
 12. Про надання гр. Кармаліту С.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Римлянська І.)
 13. Про надання гр. Врадію В.Д. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Римлянська І.)
 14. Про надання гр. Кучеренку К.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Римлянська І.)
 15. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 06.11.2018 №27-25.22/VІІІ  (Римлянська І.)
 16. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 04.12.2018 №29-22.19/VІІІ (Римлянська І.)
 17. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 09.07.2019 №40-14.5/VІІІ (Римлянська І.)
 18. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 09.07.2019 №40-14.6/VІІІ (Римлянська І.)
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Римлянська І.)
 20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Римлянська І.)
 21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Римлянська І.)
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Біденку О.О. (Римлянська І.)
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Рудю О.С. (Римлянська І.)
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Муковозу А.М. (Римлянська І.)
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Кулику Р.С. (Римлянська І.)
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Стеценку Ю.І. (Римлянська І.)
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Буткевичу А.В. (Римлянська І.)
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Паренку С.Л. (Римлянська І.)
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Куценку О.В. (Римлянська І.)
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Гуцалу Р.Г. (Римлянська І.)
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Зарубі Р.В. (Римлянська І.)
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Кайгородову О.О. (Римлянська І.)
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Крутофалу І.О. (Римлянська І.)
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Мельниченку І.Г. (Римлянська І.)
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Мисечку Є.В. (Римлянська І.)
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Онищенку О.С. (Римлянська І.)
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Шевченку О.В. (Римлянська І.)
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Гетьману М.М. (Римлянська І.)

 

Поділитись:
Перейти до вмісту