Вулицю Суворова доасфальтували

Сьогодні одна із найзанедбаніших раніше міських вулиць Суворова — нарешті повністю заасфальтована. Цими вихідними дорожники закінчили капітальний ремонт ІІ ділянки дорожнього полотна.

Нагадаємо, що першу ділянку вулиці Суворова було заасфальтовано минулого року за  бюджетні кошти міської  громади у сумі близько 1 млн. грн. У той час міський голова, Сергій Кравченко пообіцяв, що вулицю обов’язково заасфальтують, і як бачимо, результати обіцянки місцевим жителям довелося чекати не  довго.

ІІ ділянка вулиці Суворова відремонтована за рахунок державної субвенції місцевим бюджетам. Визначена вартість робіт із асфальтування вулиці Суворова у місті Шпола становить 850 тис. грн.  Співфінансування із бюджету громади становить 331,5 тис. грн.  Депутати обласної ради від ВО «Черкащани» (Ткаченко А.М., Степовий В.Б., Уманець В.П.) у свою чергу посприяли першочерговому внесенню вулиць Шполянської ОТГ до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році.

За рахунок цієї ж субвенції ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» планує до кінця року провести у Шполянській ОТГ поточний, середній ремонт вулиці Благовісної у м. Шпола (аварійна ділянка біля елеватора), ІІ ділянку вулиці Декабристів у с. Лебедин. А також, провести поточний, дрібний ремонт вулиці Кушнова у с. Скотареве та вулиці Садової у с. Кримки.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту