Члени молодіжної ради вчилися писати грантові проекти

18 серпня для членів Молодіжної ради пройшло навчання  від тренерки Cherkasy Regional Development Agency, Світлани Остряніної на тему «Як написати грантову заявку?».

Грант – це цільові кошти, що виділяються донорськими організаціями на різноманітні суспільно-значущі проекти. Надання гранту визначається вимогами грантодавця та відбувається за підсумками проведення грантового конкурсу. Серед проектів, які хоче реалізувати Молодіжна рада, є багато таких, що можуть бути реалізовані саме через гранти.

«Правильне оформлення грантової заявки – це важливий крок до успішної реалізації проекту. Тому так необхідно враховувати всі нюанси заповнення та знати типові помилки, які при цьому виникають, – зауважила тренерка, – сьогодні під час роботи молоді люди отримали базові практичні рекомендації та корисні поради. Крім того, ознайомились з ключовими розділами проекту та особливостями їх заповнення. Сподіваюсь, що отримані знання допоможуть молоді Шполянської громади отримувати гранти».

Також, присутня на навчанні начальниця відділу економічного розвитку та інвестицій Наталія Коваль, нагадала молоді, що наразі в громаді проходить Конкурс для неурядових (громадських) організацій в якому вони можуть взяти участь і одразу ж використати свої знання на практиці. Переможці Конкурсу отримають 25 тис. грн на реалізацію свого проекту.

«Наша Молодіжна рада дуже прогресивна. Молоді люди вже напрацювали чудові проекти для громади. Деякі з них потребують фінансування, тож є нагода спробувати віднайти кошти через конкурси і гранти»,- підсумувала чиновниця.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту