Рятувальники гасять палаюче сміттєзвалище

Сьогодні із самого ранку триває гасіння пожежі, яка виникла  на Шполянському міському сміттєзвалищі. До локалізації палаючих побутових відходів залучено Шполянський РВ ГУ ДСНС та комунальні підприємства Шполянської міської ради, які займаються підвозом води.

Наразі рятувальниками ліквідовано 200 м2 площі загорання. До остаточної утилізації пожежі лишилось загасити ще 100 м2. У службі ДНСН зазначають, що палаючу ділянку утилізованого сміттєзвалища планують загасити до кінця дня, якщо водопостачання продовжуватиметься у систематичному режимі.

Нагадаємо, що вчора міським головою Сергієм Кравченком було зібрано екстрене засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з профільними фахівцями, на якому основними  завданнями було вирішення локалізації пожежі та прийняття основного плану заходів по запобіганню подальших пожеж. У зв’язку з необхідністю фінансування цього плану виникла необхідність зібрати позачергову сесію міської ради 29 серпня, аби розглянути питання виділення коштів на забезпечення заходів пожежної безпеки централізованого сміттєзвалища

Поділитись:
Перейти до вмісту