Школи громади поповнились новою оргтехнікою та дидактичними матеріалами

Вчора до господарчого відділу Шполянської міської ради ОТГ з’їжджалися директори та педагоги загальноосвітніх закладів об’єднаної громади аби отримати дидактичні матеріали для НУШ (нової української школи), комп’ютерне та телевізійне обладнання.

        Процес передачі технічного обладнання та дидактики тривав протягом дня. Загалом місцеві навчальні заклади отримали 5 комп’ютерів, 10 телевізорів та 7 принтерів. А вчителі молодших класів забирали для  маленьких «нушівців» навчальні таблиці, механічні годинники, карти України і світу тощо.

За кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у сумі понад 244 тис. грн кожен навчальний заклад отримав по декілька нових комп’ютерів чи телевізорів (Smart TV), у залежності від потреби школи. Також, освіта поповнилась дидактичними матеріалам закупленими на загальну суму 50 тис. 656 грн.

Міський голова, Сергій Кравченко зазначає, що призначена державна субвенція для НУШ завжди використовується за цільовою потребою. Проте  фінансування галузі освіти Шполянської міської громади із місцевого бюджету складає вагому частину  — майже 50 % загальних видатків   бюджету ОТГ на рік. Також для перспективного розвитку цієї галузі і підтримки обдарованих дітей систематично виділяються додаткові кошти.

  • Ми як ніхто розуміємо, що успішне майбутнє – це наші діти! Їм потрібно навчатися у середовищі, яке оснащене сучасними технологіями і матеріалами. Дуже приємно, що це також розуміють і підтримують  депутати об’єднаної громади та члени виконавчого комітету, тому при потребі дофінансування освіти питання завжди підтримуються одноголосно, – підкреслив голова ОТГ.
Поділитись:
Перейти до вмісту