Міська рада вивчатиме попит на використання водних об’єктів ОТГ

Сьогодні відбулось спільне засідання комісії із використання водних об’єктів на території громади за участі представників земельного, юридичного та комунального відділів Шполянської міської ОТГ.

      У результаті проведення інвентаризації земель у Шполянській громаді виявлено водні об’єкти, які використовуються без відповідних договорів оренди, тому комісія прийняла рішення нарахувати збитки за використання земельних ділянок під водними плесами та розглянути питання стосовно підготовки документів продажу права оренди на земельні ділянки на земельних торгах (аукціонах). Також фахівцями розроблено мапу із земельних ділянок під водними об’єктами (що не перебувають в оренді), які планують виставлятися на аукціон:

№п/п Місце розташування Орієнтовна площа ,га
1 В межах с. Капустино

 

4,5067
2 в межах с Лебелин «Орловий» 1,2446
3 в  межах с. Лебедин «Двірниківський»

 

0,90
4 в межах с Лебедин «Левчишин» 0,3
5 в  межах с. Лебедин «Погасіївський 1,5
6 в межах с. Лебедин «Зайцевий»

 

0,6
7 в межах м Шпола «№ 2» 4,6
8 в межах м Шпола «№ 3» 14,9

Методичні матеріали з надання в користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на території області, які підготовлено Департаментом агропромислового розвитку та Департаментом екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації Завантажити

№п/п
Місце розташування
Орієнтовна площа ,га
1
за межами с. Скотерево
«Кучерове -1»
0,2
2
за межами с. Скотарево
«Кучерове -2»
3,7
3
за межами с. Скотарево
«Карюків»
2,4
4
за межами с. Скотарево
«Дружба»
3,0
5
за межами с. Лебедин «Мала Винокурня»
2,40
6
за межах с. Лебедин «Орловий»
1,2446
7
за межами с. Лебедин «Орловий новий»
1,40

Обговорено проведення земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок водного фонду разом з водними об’єктами для рибогосподарських потреб.

З метою актуалізації продажу права оренди на земельні ділянки під водними об’єктами на аукціоні Шполянською міською радою до кінця вересня 2019 року вивчатиметься питання попиту стосовно водних об’єктів. Враховуючи вищенаведене суб’єкти господарювання та громадяни, які мають намір отримати в оренду водні об’єкти можуть подавати відповідні клопотання до Шполянської міської ради ОТГ.

За довідками звертатися у відділ з питань земельних відносин за адресою: м. Шпола, вул. Соборна, 20

Поділитись:
Перейти до вмісту