У громаді започатковано серпневі діалоги освітян

Традиційно наприкінці серпня великими родинами зустрічаються педагоги, щоб підсумувати досягнення минулого навчального року, окреслити нові орієнтири на наступні 10 місяців. 29 серпня в актовій залі Шполянської школи мистецтв зібралися педагогічні колективи всіх закладів освіти громади на серпневі діалоги.

На початку заходу освітяни згадали захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, пам’ятаючи, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Цьогоріч педагогічна родина громади поповнилася 11-ма молодими  фахівцями, який з початком трудової біографії привітав міський голова Сергій Кравченко. Звертаючись  до нещодавніх випускників педагогічних коледжів та університетів, він побажав їм наснаги, здоров’я, кар’єрного росту, щиро радіючи тому, що так багато молоді відтепер працюватиме в закладах освіти громади. Щирими оплесками, листівками й букетами квітів вітали освітяни:

Кучеряву Вікторію Володимирівну – вихователя групи подовженого дня Шполянської ЗОШ №1.

Гливенка Сергія Михайловича – заступника директора з навчальної роботи Іскренського НВК.

Кирилюка Миколу Володимировича – учителя фізичної культури Іскренського НВК.

Литвин Людмилу Романівну– учителя фізичної культури Кримківського НВК.

Рудя Віталія Вікторовича – учителя фізичної культури Лебединського НВК №1.

Жулінську Людмилу Володимирівну– учителя початкових класів Лебединського НВК №3.

Рудомана Артема Ігоровича – учителя трудового навчання Скотарівського НВК, Шполянської ЗОШ №5 та керівника гуртків КЗ «Шполянський ЦНТТУМ».

Ханенко Марину Андріївну – вихователя ЗДО №1 «Ялинка».

Мелець Вікторію Валеріївну – музичного керівника ЗДО №1 «Ялинка»

Мірошник Олену Сергіївну – вихователя ЗДО №4 «Сонечко».

Капусту  Аліну Олександрівну – вихователя ЗДО №5 «Калинка»,

 

Учасники динамічного, практично доцільного й об’єднавчого заходу долучилися до участі в роботі платформ «Дошкільна освіта», «Заклади загальної середньої освіти» та «Позашкільна освіта», під час яких директори закладів освіти презентували підсумки роботи в минулому навчальному році, творчі здобутки учнів і педагогів, результати співпраці з батьківською громадськістю. Присутні на заході представники нещодавно створеної молодіжної ради – консультативно-дорадчого органу із молодіжного представництва  Шполянської міської ради з числа учнівської молоді  сформували власні пропозиції  щодо напрямків роботи шкіл у новому навчальному році, які ініціюватимуть у тісній співпраці з педагогами.

Давши старт  2019-2020 навчальному рокові, педагоги Шполянської ОТГ з новими силами, натхненням налаштувалися на плідну працю.

Поділитись:
Перейти до вмісту