Депутати виділили кошти на благоустрій міського сміттєзвалища

Вчора відбулась позачергова сесія міської ради. На засіданні було прийнято надважливе рішення для жителів всього міста – виділено кошти для облаштування міського сміттєзвалища. 250 тисяч гривень підуть на сам перед на забезпечення вуличного освітлення, забезпечення цілодобової охорони, підсипку дороги, встановлення інформаційного щита та камер  відеонагляду.

   

За словами міського голови Сергія Кравченка ці першочергові заходи необхідно здійснити для попередження виникнення пожеж на сміттєзвалищі:

«Останнім часом випадки загоряння сміттєзвалища почастішали. За інформацією Шполянського РВ У ДСНС, причина в людському факторі, тобто підпали. Хто і навіщо підпалює сміттєзвалище нам достеменно не відомо, але ми маємо прийняти всі необхідні міри, щоб запобігти цьому. Жителі громади не повинні страждати від задимлення повітря, спричиненого горінням.»

Його доводи підтвердив начальник Шполянського РВ У ДСНС Олександр Пластун. А депутати одноголосно підтримали необхідне рішення.

Депутат Олег Денисенко, округ якого найбільш наближений до сміттєзвалища, запропонував здійснити рекультивацію сміттєзвалища та організувати роздільне збирання сміття. На що, міський голова відповів, що вже здійснювали попередній прорахунок вартості таких робіт: вартість проектно-кошторисної документації та різного характеру дозвільних документів сягає біля 1,5 млн. грн, а саме виконання робіт мінімально 3,5 млн. грн.

«В цьому році ми вже не зможемо виділити таку значну суму, адже бюджет розплановано до кінця року. Тому пропоную повернутися до цього питання при розгляді бюджету на 2020 рік» – підсумував Сергій Кравченко.

Далі депутати розглянули ще низку загальних та земельних питань.

Поділитись:
Перейти до вмісту