Змінили режим роботи дитячих садків на літній період

      Щороку під час літніх канікул дитячі садочки громади по черзі зачинялись на ремонт. Поки один чи два дитсадки працювали в черговому режимі – решту ремонтували. Адже існує велика необхідність в організації роботи дитячих садочків в літній період, так як є багато працюючих батьків, які не в змозі взяти тривалу відпустку і не мають на кого залишити догляд за дитиною.


За час літніх канікул діти були змушені змінювати 2-3 дитсадочки, а відповідно і вихователів. Такий підхід, досить сильно впливав на психологічний стан малят, адже всім відомо, що діткам необхідний певний час на освоєння в дитячому закладі. Перехід до кожного наступного дитсадка завжди супроводжується сльозами дітей, стресом та незручностями для батьків, навантаженням на вихователів. Тому, часто виснажені батьки та працівники дитсадків, жалілися представникам міської ради.


Зреагувавши на скарги, міський голова Сергій Кравченко зібрав нараду, щоб погодити кращий варіант роботи дитячих садочків на цей навчальний рік. Порадившись члени зібрання прийняли рішення підтримати ідею міського голови – зробити не чергові дитсадки, а чергові групи в кожному дитсадку на наступний літній період. Попри те, що такий варіант більш затратній для бюджету громади, для дітей громади буде створено більш комфортні психологічні умови.
Батькам з батьківських комітетів дитсадків, сподобалась ця ідея. На їх думку чудово, що більше не потрібно буде витрачати зайвий час і зусилля, щоб дібратися до «чужого» садочка, а також витримати плач дитини, яка не має бажання йти в невідомий їй простір до незнайомого вихователя.

Поділитись:
Перейти до вмісту