Нова тротуарна доріжка біля школи, новий павільйон у дитсадку: громада продовжує розвиток освіти

Нещодавно на подвір’ї  міського дитячого садка № 4 «Сонечко» з’явився новий павільйон. Тепер дітвора бавиться на оновленому майданчику біля затишної різнобарвної споруди. Кошти на капітальний ремонт частини території з облаштуванням павільйону виділили із міського бюджету в загальній сумі 74 тис. грн.

Цьогоріч навчальний рік із новою доріжкою також розпочали учні міської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія,  яку побудували коштом міського бюджету в сумі понад 27 тис. грн.  Це однин із найбільших за кількістю учнів освітній заклад, що знаходиться у центральній частині міста. Капітальний ремонт  покриття пішохідних зон не відбувався з моменту експлуатації шкільного приміщення, а це із 1976 року. Роботи по відновленню тротуарного покриття будуть поступово продовжуватись, адже місцева влада наразі найбільше спрямовує коштів на розвиток освіти міської громади.  А наразі, учні міської гімназії  радіють, адже поспішають до рідної школи по рівненькій тротуарній доріжці.

  • Діти – це найважливіше, що є і має бути. Ми повинні забезпечувати їм гідні і комфортні умови навчання, адже наше ставлення до них, в майбутньому визначає їхнє ставлення до нас!, – вважає міський голова Сергій Кравченко.
Поділитись:
Перейти до вмісту