Шполянські футболістки взяли участь у Всеукраїнському фестивалі з дівочого футболу

5-6 вересня команда Шполянської спортивної школи у складі збірної Черкаської області – 2 взяла участь у Всеукраїнському фестивалі дівочого футболу U-11, який проходив у м. Умань зібравши 12 футбольних колективів з різних областей України.

         Головне завдання Фесту — популяризація жіночого футболу в Україні, розвиток дитячого спорту. Всім учасника забезпечуються комфортні умови проживання (підбираються затишні готелі), надається якісне харчування.

Особливістю таких змагань є важливий психологічний аспект стосовно спортивного виховання дітей. Гравців не обтяжують тягарем відповідальності за результати гри. Головне завдання арбітрів — налаштувати гравців на позитивні емоції, спортивний дух, енергію і натхнення для подальших тренувань. Вони спонукають спортсменів до цього не суддівськими рішеннями, а позитивною методичними рекомендаціями у правилах гри.

Всеукраїнський фестиваль дівочого футболу  розділялвсь на три групи по чотири команди-учасниці у кожній.  За два дні футболістки зіграли по три гри.

По закінченню фестивалю до дівчат звернувся заступник начальника Відділу жіночого футболу Руслан Діденко, який привітав команди з футбольним святом, побажав успіхів у тренуваннях обраного виду спорту та виходу  на міжнародну арену. Від імені ФФУ всі учасники отримали медалі, команди по сітці футбольних м’ячів.

Ігри проходили в с. Городецьке, на новому майданчику зі штучним покриттям. До місця змагань учасників підвозили комфортабельним автобусом.

У вільний час гравці відвідали оновлений парк Софіївку, отримавши приємні враження і цікаві фото до колекції.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту