З метою оновлення, уточнення та актуалізації даних Реєстру територіальної громади, для спрощення механізму отримання довідок про склад сім’ї та зареєстрованих в житловому приміщенні осіб, а також відповідно до Постанови №207 від 02.03.2016 Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органам реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру

– батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання НОВОНАРОДЖЕНОЇ ДИТИНИ протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження;

– діти, про місце проживання яких  міститься лише запис в будинковій книзі ( без штампу реєстрації), вважаються офіційно  не зареєстрованими. Порядок реєстрації місця проживання таких дітей (до 14 років)  подібний до реєстрації новонародженої дитини.

Для цього батькам необхідно звернутись до Відділу ЦНАП Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади з СВІДОЦТВОМ ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ, ПАСПОРТАМИ БАТЬКІВ та БУДИНКОВОЮ КНИГОЮ.

– З 14 років для реєстрації або зміни  місця проживання дитина звертається особисто (присутність власника будинку – обов’язкова).

    Вам необхідно звернутись до Відділу ЦНАП Шполянської міської ради для внесення змін до Реєстру територіальної громади у разі:

–  зняття з реєстрації місця проживання ОСІБ, ЩО ПОМЕРЛИ, надавши СВІДОЦТВО ПРО СМЕРТЬ та БУДИНКОВУ КНИГУ;

– при зміні прізвища, паспорта громадянина України на  ID-картку/ свідоцтва про народження, Посвідчення на тимчасове проживання/Посвідчення на постійне проживання.

 

Громадяни України, а також  іноземці чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання.

Звертаємо Вашу увагу, що згідно зі ст.197 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність особи за Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання, а також подачу недостовірної  інформації.

За довідками звертатись за телефоном    (04741) 2-01-39

(Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади)

 

Поділитись:
Перейти до вмісту